Sevgiliye Hediye

Fiyat

Özel Günler

Sevgiliye hediye arayışında son nokta! Sevgilinize hediye alma konusunda büyük kararsızlık yaşıyorsanız sizi yeni nesil sevgiliye hediyeler ile tanıştıralım..
İlginç ve Romantik Sevgiliye Hediye Seçenekleri
Birbirinden ilginç ve romantik sevgiliye hediyeler ile saatlerce hediye aramaya son! Sevgiliye en güzel hediye seçeneklerini burada bulabilir, sevgilinizin aklını başından alabilirsiniz. Erkek sevgiliye hediye seçenekleri ile bayan sevgiliye hediye seçeneklerini gönül rahatlığı ile inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Vermenin Önemi »

Bir çift düşündünüz mü, hiç birbirine hediye almamış olsun? Ne kadar düşünürseniz düşünün bulamazsınız, bulamayız. Çünkü sevgililik döneminin en renkli kısımlarından biri hediyedir. Birbirleriyle hediyeleşen sevgililer, ilişkilerini de canlı tutmayı başarırlar. Yani sadece ufak bir hediye olarak bakmamak lazım bu duruma. Bir hediye bazen ilişki kurtarabiliyor.
Sevgiliye hediye olayını ikiye ayırabiliriz. Birincisi; henüz yeni başlamış bir ilişkide hediye, ikincisi; uzun süreli ilişkide hediye. Yeni başlayan ilişkinizde sevgilinize ağır romantiklik ve duygusallık içeren hediyeler vermeniz pek doğru ve samimi olmaz açıkçası. Ona kendi kişiliğinizi yansıtan, onun da hoşuna gidecek ufak çaplı hediyeler vermeniz yeterli olacaktır. Bunun için de daha ilginç hediyelere yönelmelisiniz.
Yeni başlayan ilişkide çiftler henüz birbirlerini tanıma dönemi içerisinde olurlar. Nelerden hoşlandıklarını, hangi yemekleri sevdiğini, hangi rengi sevdiği, hobilerini, boş zamanlarında neler yaptığını henüz yeni yeni öğrenmiş olurlar. Vereceğiniz hediyeler de bunlarla ilgili olmalı. Bayan sevgili için kişiye özel çikolatalar, doğum günü çikolataları, kişiye özel kolye, kişiye özel bileklik, toka tarzı hediyeler gayet uygun olacaktır. Bu ve bunun gibi hediyeleri seçerken de sevgilinizi az da olsa tanımanız yeterlidir.
Erkek yeni sevgililer için de durum pek farklı değil. Onlara da fazla abartıya kaçmadan hediyelerinizi sunabilirsiniz. Anahtarlık, sihirli ya da beyaz kupa, taraftar ürünleri, isme özel kravat iğnesi ve kol düğmesi, sigara tabakası gibi ürünleri değerlendirebilirsiniz. Zaman geçtikçe de sevgiliye hediye konusunda kesinlikle daha tecrübeli olacağınızdan emin olabilirsiniz.
Uzun süreli bir ilişkiniz varsa daha romantik hediyelere yönelebilirsiniz. Sevgilinizle aranızda artık belli şeyler oturmuş olduğundan, duygularınızdan büyük ölçüde emin olduğunuzdan dolayı işiniz daha kolay olacaktır. Ara sıra yapacağınız romantik sürprizler ile ilişkinizi monoton hale gelmekten kurtarabilirsiniz. Bir ilişkinin en büyük sorunlarından birisinin monotonluk olduğunu düşünürsek, sevgiliye hediye konusunun ne kadar önemli olduğunu anlayabilirsiniz.
Her ne kadar romantik olmayan bir erkek olsanız bile kız arkadaşınıza az da olsa bu tarz hediyeler vermeli, sürprizler yapmalısınız. Kişiye özel romantik hediyelerden kalpli puzzle ürünleri, sertifikalar, aşıklara özel masa ve duvar saati modelleri, iki harfli alyans yüzükler, hediye sepetleri, kupa bardaklar, konuşan çikolata çeşitleri, akrilik hediyeleri, çiftlere özel tişört modelleri gibi ürünleri seçmelisiniz. Her ne kadar uzun süreli bir ilişkiye sahip olsanız da bu tarz romantik hediyeler, ilişkinizde heyecanınızı kaybetmenize engel olacaktır.
Erkek arkadaşınız için ise romantik hediye anlayışınız olmalı. Tabi bayanlara göre daha ayrıntılı olmamak kaydı ile. Erkek sevgiliye hediye olarak da sertifikalar, kişiye özel bileklik, 3D karikatür, sevgiliye özel iPhone kılıfı tarzı hediyeleri seçebilirsiniz.
Sonuç olarak sevgiliye hediye vermenin ne denli önemli olduğunu az çok biliyoruz artık. Sevgilinizi sevindirmeniz, gönlünü hoş tutmanız, küçük de olsa jestler yapmanız hem sizin hem sevgilinizin hem de ilişkinizin menfaatine olacaktır.  Sıralama: satış | fiyat | en yeni
(1185 ürün) Sayfa: « » 1 2 3 4 5  ... 
Sayfa: önceki sonraki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 


ups