Tatil Hatırası Fotokitap

Tatil anılarınızı kitaba dönüştürün!

En güzel tatil planlarının mimarı sizseniz, sevdiklerinizle keyfini çıkardığınız muhteşem bir tatil geçirdiğinize eminiz. Fotoğraf makinenizi ve telefonunuzu elinizden düşürmeyip pek çok fotoğraf çektiyseniz ve fotoğraflarınız dijital ortamlarda kalmasın istiyorsanız Tatil Hatırası Fotokitap ile HediyeDenizi.com’da onları kitaba dönüştürebilirsiniz.
56,90 TL
Stokta yok

Kapak Yazısı:

İsimler:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 28,45 TL
3 x 18,97 TL
4 x 14,23 TL
5 x 11,38 TL
6 x 9,48 TL
2 x 28,45 TL
3 x 18,97 TL
4 x 14,23 TL
5 x 11,38 TL
6 x 9,48 TL
2 x 28,45 TL
3 x 18,97 TL
4 x 14,23 TL
5 x 11,38 TL
6 x 9,48 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Soğuk ve kısa kış günlerini geride bıraktığımız yaz günlerinde tatil planları çoktan yapıldı. Karadeniz’in doğal güzellikleri arasında sakin bir tatil ya da Akdeniz sahillerinde deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracak bir tatil yaptınız. Rüya gibi günler geçirdiğiniz tatiliniz bitti ve şehre geri dönerek işinizin başına geçtiniz. Bol bol anı biriktirdiğiniz günleri fotoğraflarla da ölümsüzleştirdiğinizden eminiz. Bir sonraki tatil planlarına başlamadan önce yaptığınız tatilin biraz daha keyfini çıkarmak ve güzel olan anları sevdiklerinizle de paylaşmak için tatilinizin minik bir fotokitabını bastırabilirsiniz.
Tatil Hatırası Fotokitap gezip gördüğünüz yerlerde çektiğiniz fotoğraflar ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anlardan oluşan şirin bir anı kitabı olacak. Tatil günlerinizi özlemle andığınız zamanlarda açıp bakacağınız kitabı dilerseniz sevdiklerinize de armağan ederek onlarla da bu mutlu anları paylaşabilirsiniz.
Tatil Hatırası Fotokitap, kapak fotoğrafıyla birlikte 31 fotoğraf kullanarak hazırlayabileceğiniz özel bir üründür. Fotokitabınızın kapağına tatilinizi anlatan mesajınızı yazabilir ve tatili paylaştığınız sevdiklerinizin ismini kapağa yazabilirsiniz.
 

Kişiye özel ürünler 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.


Yorumlar
Yorumlarınız