Seyahat Çamaşır Torbası – Travel Laundry Bag

Kirli çamaşırlarınızı bir torbaya toplayın!

Sürekli seyahat edenler eksiksiz bavul hazırlamada uzman oldunuz ancak hala dönüş yolunda kirli çamaşırlarınızı koyabileceğiniz bir poşet ya da çanta bulmakta zorlanıyor musunuz? Seyahat Çamaşır Torbası – Travel Laundry Bag temiz çamaşırlarınızı ve kirli çamaşırlarınızı ayırmanızı sağlayacak ve dönüş yolunda da düzenli bir bavulunuz olacak.
24,90 TL
Stokta var


Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Seyahat etmenin en zor kısımlarından biri de bavul hazırlamaktır. Hangi eşyalarınızı yanınıza alacağınıza karar verip düzenli ve eksiksiz şekilde bavul hazırlamak her zaman mümkün olmaz. Özenerek hazırladığınız bavulunuzu dönüş yolunda düzenlemek daha da zorlaşır. Kirli çamaşırlarla temizleri ayrı yerlere koymak isterseniz ama bir türlü nereye koyacağınıza karar veremezsiniz. Hepsini alacak bir poşet ya da çanta bulmak da hiç de kolay olmaz. Aceleniz varsa hepsini aynı yere koymak en iyi çözüm olarak görünür.
Artık Seyahat Çamaşır Torbası – Travel Laundry Bag ile bu sorunları geride bırakacaksınız. 20 litrelik geniş hacmi sayesinde tüm çamaşırlarınızı koyabileceğiniz ve valinizi daha düzenli hale getirecek olan Seyahat Çamaşır Torbası şık desenlere sahip.
Haritalı ve uçaklı olmak üzere iki farklı desen seçeneğinden dilediğinizi seçerek Hediyedenizi.com’dan Seyahat Çamaşır Torbası siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sürekli seyahat eden sevdiklerinize de armağan edebileceğiniz çantayla bavul toplamak sizin için artık çok daha kolay olacak.
 


Seyahat Çamaşır Torbası – Travel Laundry Bag

Haritalı Torba


Seyahat Çamaşır Torbası – Travel Laundry Bag

Uçaklı Torba


Yorumlar
Yorumlarınız