Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak - Sihirli Kupa

Eskiden sevilen kişinin fotoğrafı cüzdana konulurdu özlendikçe bakılır iç çekilirdi Ama artık Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak var Sevgilinizi özledikçe bir bardak çay koyup çayınızı yudumlayabilir bir yandan da her yudumda sevgilinizi kalbinize işleyebilirsiniz
29,90 TL
Stokta var

Bayan İsmi:

Bay İsmi:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Eskiden sevilen kişinin fotoğrafı cüzdana konulurdu özlendikçe bakılır iç çekilirdi. Ama artık Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak var. Sevgilinizi özledikçe bir bardak çay koyup çayınızı yudumlayabilir bir yandan da her yudumda sevgilinizi kalbinize işleyebilirsiniz.


Üzerinde sizin ve sevgilinizin fotoğrafının ve isimlerinizin yer aldığı Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak sevgi dolu tasarımı ile de göz dolduruyor.

Sihirli kupa ilk bakışta sıradan siyah renkte bir kupa gibi görünür. İçine çay, kahve vb. gibi sıcak içecekler konulduğunda aniden renk değiştirerek üzerindeki yazılar ve logo ortaya çıkar. Soğuduğunda siyahlaşır ve her defasında bu işlem aynen tekrarlanır.

 

Özellikler;

  • Kupa Ölçüleri: 8x10 cm
  • Baskı: Sublimasyon
  • Kupa üzerindeki baskı uzun ömürlüdür. Yıkarken ılık suda ve elle yıkamanız gerekir. Bulaşık makinesinde veya elde dahi olsa çok yüksek ısıda yıkamanız bardağınıza yapılan baskının çıkmasına sebep olabilir.

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Kupa Bardak - Sihirli KupaYorumlar
Yorumlarınız