Sevgiliye Özel Fotoğraflı Çikolatalar

Tatlı mı tatlı bir hediye

Bir araya gelerek fotoğrafınızı oluşturan çikolataların yer aldığı Sevgiliye Özel Fotoğraflı Çikolatalar, sevgiliniz için alabileceğiniz tadı damağında kalacak harika bir hediye. Hediyedenizi.com'da size özel hale getirerek çikolatalara farklı bir boyut kazandıracaksınız.
29,90 TL
Stokta var

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Mutluluğun, tutkunun, ihtirasın bir arada yaşandığı bir olgudur aşk. Kimisinin midesinde kelebekler uçuşmasını sağlar, kimisinin aklını başından alır, ne yaptığını bilemez hale getirir. Tüm duyguların yoğun yaşanmasının yanı sıra ilişkilerin uzun soluklu olmasını sağlayan şeylerden biri de çiftlerin birbirine yaptığı küçük sürprizlerdir. Siz de ilişkinizin daha heyecanlı ve aşk dolu ilerlemesini istiyorsanız ona hediye alarak şaşırtabilir, yüzünü güldürebilirsiniz.
Sevgilinizin ne kadar tatlı olduğundan bahsedip duruyor, onun bu sevimliliğine yakışır bir hediye bulamadığınız yakınıyorsanız Hediyedenizi.com’un Sevgiliye Özel Fotoğraflı Çikolataları ile tanışmamışsınız demektir. Leziz mi leziz 16 adet çikolatanın bir araya gelerek fotoğrafınızı oluşturduğu bu şık çikolata paketi sevgiliniz için alabileceğiniz tadına doyulmaz bir hediye alternatifi.
Mabel kalitesine sahip 16 adet çikolatanın bulunduğu kutu, kurdeleyle sarılarak tarafınıza gönderilmektedir. Çikolatalar oda ısısında muhafaza edildiğinde bir yıl bozulmadan saklanabilir.
 
Yorumlar
Yorumlarınız