Kişiye Özel Tasarım T-Shirt

Kişiye Özel Tişört Zevk ve Tercihine Göre Sadece Kendine Özel T-Shirtünü Tasarla Birkaç dakikada tam istediğiniz gibi bir t-shirtü oldukça uygun fiyatlara tasarlayabilirsiniz Saatlerce tişört aramaya, baskıcı bulmaya ve sonuçta gayet kalitesiz bir ürün elde etmek yerine; burada;- 1
Üzgünüz bu ürün
artık satışta değil
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Kişiye Özel Tişört

Zevk ve Tercihine Göre Sadece Kendine Özel T-Shirt'ünü Tasarla...

Birkaç dakikada tam istediğiniz gibi bir t-shirt'ü oldukça uygun fiyatlara tasarlayabilirsiniz. Saatlerce tişört aramaya, baskıcı bulmaya ve sonuçta gayet kalitesiz bir ürün elde etmek yerine; burada;

- 1.sınıf kumaş
- Nefes Alabilen Baskı Teknolojisi ve
- Hiçbir zahmete girmeden sonuca ulaşırsınız.

Toptan Siparişler:

İster 1, ister 10000 adet sipariş verebilirsiniz. Minimum sınırı yoktur. Toptan siparişlerde avantajlı uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. İster firma çalışanları ve ekibiniz için, ister müşterileriniz için sürprizler hazırlayabilirsiniz. Tish-o ile kaliteli kumaş ve baskı ile harika ürünler yapmaya hemen başlayın.


Neden Biz ?

Kaliteli Baskı:tish-o nun kullandığı baskı yöntemi şu an Dünya'daki en yeni baskı teknolojisi olan "Breathing Print" yani Nefes Alabilen Baskı teknolojisidir. Kumaşlanan bütünleşen bu baskı yöntemi oldukça şık görünümlü, yıkamaya karşı çok dayanıklıdır. Yani bildiğiniz birkaç yıkamadan sonra çatlayan plastik yapıştırma baskılardan veya ürün üzerinde çamur gibi duran sıvama boya baskılardan çok farklıdır.

Bu nedenle tish-o'yu bir defa tecih eden binlerce kişi bu baskı kalitesini gördükten sonra sadece tish-o ürünlerini giyebilmektedir.
Ayrıca kullandığımız baskı yöntemi, hem sizin hem de çocuklarınızın kullanabileceği, sağlığa hiçbir zararı olmayan ve doğa dostu yöntemlerle uygulanmaktadır.

Kaliteli Kumaş:Tişört, Kapşonlu gibi tish-o ürünlerinin tamamı 1.sınıf Penye Kumaş kullanılarak üretilmektedir. Bu kumaş şu anda kullanılan en kaliteli pamuktan imal edilen iplik kullanılarak yapılır.

Kumaş üretim sırasında uyguladığımız özel işlemlerle yıkama sonrası çekme ihtimali hemen hemen sıfıra düşürülmüştür. Yakada kullanılan özel ribana ise yüksek sıcaklıkta dahi kendini salmayacak ve yakanın bir tarafına kaymasını engelleyecek şekilde üretilmiştir.

Detaylandırılmış Kalıp Modeller:tish-o Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

Özenli ve Deneyimli İşçilik:tish-o Ürünlerinde 2 tür kalıp vardır. Birincisi Basic tabiri edilen ve standart ürünler, diğeri de spor kesim ürünlerdir. Fit kesim ürünlerde vucüdünuza tam uyum sağlanabilmesi için çok ince hatlar ve geçişler bulunmaktadır. Bu kalıp modelini giydiğinizde, ürünün özel terzide sizin için yapılmış gibi oturduğunu görürsünüz.

Kişiye Özel Tasarım T-Shirt

Kişiye Özel Tasarım T-Shirt

Kişiye Özel Tasarım T-Shirt

Kişiye Özel Tasarım T-Shirt

Yorumlar
Yorumlarınız