Kişiye Özel Halı - Foto Halı - 50x70cm

Kişiye Özel Foto Halı; sizin veya sevdiklerinizin fotoğraflarını seçtiğiniz ebatta bir halıya dokunmasını istiyorsanız bize resmini yollamanız yeterli Dilerseniz istediğiniz yazı da halıya dokunabilmektedir Foto Halı tamamen Türkiye de üretilen bir üründür
104,98 TL
Stokta var

Halıya İşlenmesini İstediğiniz Yazı:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Kişiye Özel Foto Halı; sizin veya sevdiklerinizin fotoğraflarını seçtiğiniz ebatta bir halıya dokunmasını istiyorsanız bize resmini yollamanız yeterli..

Dilerseniz istediğiniz yazı da halıya dokunabilmektedir.

Foto Halı tamamen Türkiye' de üretilen bir üründür. Kişiye özel olması sebebiyle çok özel bir hediyedir. İnsanlar ilk gördüklerinde çok etkilenmektedirler.

Foto Halının Özellikleri;

1 - tamamen dokumadır , baskı değildir.

2 - yıkanabilir

3- ebatları :50 cm x 70 cm

Üç veya Daha Fazla Kişilik Fotoğraflar dokunabilmektedir.

4 - Dokumada orjinal renkler kullanılmaz.Halı renkleri kullanılır.

5 - Digital ortama aktarılan herşey halıya dokunabilir. Bu konuda herhangi bir kısıtlama yok.

6 - İstediğiniz yazı yazılır.

7 - Ürün 7 işgünü içerisinde kargoya verilmektedir.

Halının Tarihçesi;

Atkılarının atılmasından sonra (arka iplikleri) üzerine desene göre istenilen hav yüksekliğinde iplerin geçirilerek düğümlenmesi ile yapılan ev içinde ve genellikle yer örtüsü olarak kullanılan eşyadır. Bazı evlerde de duvarda görülür.

Halının kökü Anadolu Selçuklu Devleti'nden gelmiştir.

Kilimle halı bir birinden farklıdır: Kilim ince bir halı tipidir. Dünyada bilinen ilk halılar Orta Asya'da Türkler tarafından dokunmuştur. Bu halıların günümüze kadar ulaşabilmiş en eski örneğinin M.Ö. 6-5. yüzyıllarda yapılmış olduğu ve halen Leningrad Müzesi'nde saklandığı bilinmektedir.

Halı insanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı sonucu ortaya çıkan ve ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan bir malzemedir. Tarihi ise insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar önce sıcak bir zemin yaratmak amacıyla hayvan postlarını kullanıyorlardı.

İhtiyaçları arttıkça, ihtiyaçlarına uygun post bulamadıkları için, post taklidi yaygılar ürettiler. Zamanla sevdiklerini de desenleştirerek, bugünkü halının kaba örneklerine ulaştılar. Kısaca halı insanoğlunun doğaya karşı ve doğayı kendine uydurma mücadelesinin ilk ürünlerindendir.

Günümüze kadar gelen halı, yaşantımıza ekonomik, sosyal ve kültürel olarak önemli bir yer tutar. Gerek Türklerdeki, gerekse doğu ülkelerindeki ev dekorasyonundaki başlıca unsur halı ve kilimdir.

Günümüzde modern teknolojinin sınırsız avantajlarını kullanan halı sektörü kendini sürekli yenilemektedir. Her yıl yeni trendlerin, kalitelerin ortaya çıktığı halı sektörü yaratıcılığın sınırlarını zorlamaya devam etmektedir.

Kişiye Özel Halı - Foto Halı - 50x70cm

Kişiye Özel Halı - Foto Halı - 50x70cm

Yorumlar
Yorumlarınız