Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Aşkınızı duvarlara yazdırın

Sevgilinize özel olarak hazırlatabileceğiniz çok şık bir duvar aynası. Birbirine geçmiş iki kalp tasarımı içine istediğiniz isimleri veya yazıları lazer makineleri ile keserek kişiye özel bir hale getiriyoruz. Sevgilinize romantik bir hediye olarak Kişiye Özel Dekoratif Duvar Aynası mükemmel bir seçenek olacak.
54,99 TL
Stokta var

1. Satır:

2. Satır:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 27,50 TL
3 x 18,33 TL
4 x 13,75 TL
5 x 11,00 TL
6 x 9,17 TL
2 x 27,50 TL
3 x 18,33 TL
4 x 13,75 TL
5 x 11,00 TL
6 x 9,17 TL
2 x 27,50 TL
3 x 18,33 TL
4 x 13,75 TL
5 x 11,00 TL
6 x 9,17 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları


Annenize, babanıza, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel olarak hazırlatabileceğiniz çok şık bir duvar aynası.

Birbirine geçmiş iki kalp tasarımı içine istediğiniz isimleri veya yazıları lazer makineleri ile keserek kişiye özel bir hale getiriyoruz. İster sevgilinize romantik bir hediye olarak hazırlatın, ister annenize anlamlı ve duygusal bir armağan olarak.

Kişiye özel tasarımlı dekoratif duvar aynalar; istenen şekilde kesilebilen, kırılmayan 3mm kalınlığında 27cm boyunda, 40cm genişliğinde akrilik malzemeden kesilen, tamamen cam aynalar gibi yansıma özelliğine sahip, kırılmaz özelliği sebebi ile sizler ve çocuklarınız için %100 güvenli olan bir üründür.

Kalpli ayna
çift taraflı bant ile duvara kolayca uygulanır. İstendiğinde uygulandığı yerden çıkartılarak tekrar farklı bir yerde uygulanabilir.

Dekoratif ayna modellerimizin diğer aynalardan farklılıkları şu şekildedir. Öncelikle cam aynalar gibi kırılmaz yapıda olmadıklarından güvenlidirler. Cam aynalar gibi çatlama veya zamanla sır atması gibi şeyler söz konusu değildir.

Aynalar dekoratif amaçlı kullanım içindir, uzaktan bakıldığında yada düz olmayan zeminlerde uygulandıklarında büyük parça aynalarda özellikle görüntüde iç ve dış bükey görüntü şaşmaları olabilir, hassas görüntü istenen yerlerde kullanılmamalıdır.


Ayna Ölçüleri : En: 40cm       Boy:27cm       Kalınlık: 3mm

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Yorumlar
Yorumlarınız