Kalbinizin Tapu Senedi - Kişiye Özel Hediye

Aşk cumhuriyeti tapu senedi

Aşkınıza, onun çok şaşıracağı ve bir o kadarda sevineceği bir hediye daha. Hediye Aşk Cumhuriyeti Tapu Müdürlüğü'nce düzenlenen paha biçilemez, sonsuz katlı, çok büyük yüz ölçümlü kalbinizin tamamını sevdiğinize, aşkınıza, adına özel tescil ediyoruz.
29,90 TL
Stokta var

Kalbinizi Verdiğiniz Kişinin Adı:

Edinme sebebi kısmındaki ilk isim(Kalbini Veren Kişinin Adı):

Not:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Aşkınıza, onun çok şaşıracağı ve bir o kadarda sevineceği bir hediye daha.

Hediye Cumhuriyeti Tapu Müdürlüğünce düzenlenen paha biçilemez, sonsuz katlı, çok büyük yüz ölçümlü kalbinizin tamamını sevdiğinize, aşkınıza, adına özel tescil ediyoruz.


Maun renk resim çerçevesi içine yerleştirilen ve cam ile korunan sevgilinize özel başarı sertifikanız duvara asılabilir, ya da arkasındaki destek ayağı ile düz zeminlerde de kullanılabilir. Bu özel hediye eminiz ki eşinizi çok şaşırtacak ve sevindirecektir.

Sizin tek yapmanız gereken şey, tapuyu hazırlayabilmemiz için gereken boşlukları doldurmak ve fotoğrafları göndermek olacak. "İli" kısmına kalbinizi sattığınız kişinin ismini yani fotoğraf sahibinin ismini, "Edinme sebebi" kısmındaki birinci isme ise kendi isminizi, "Sahibi" kısmındaki yere ise yani TC Uyruklu diye başlayan kısma ise "İli" kısmına yazdığınız fotoğraf sahibi ile aynı olan ismi yazacaksınız. Fotoğraf ise "İli" kısmına yazdığınız kişinin fotoğrafı olacaktır. Yani tapu mantığında olması gereken budur, dışına çıkmakta özgürsünüz. Fotoğrafın vesikalık olma zorunluluğu yoktur, yüzü belirgin bir fotoğraf gönderirseniz biz onu vesikalık yaparız ama lütfen içinde 50 kişinin olduğu bir fotoğraf olmasın sizi bulmamız zorlaşır, tapunuz yanlış kişiye gitmesin.

Ürün Ebatları

Çerçeve :

En: 24 cm
Boy: 33 cm
Kalınlık: 1 cm

Sertifika :

En: 21 cm
Boy: 29 cm
Yorumlar
Yorumlarınız