İçki Lambası Jack Daniels Şişe Abajur

En havalı abajur

Her biri barlardaki misyonlarını tamamlamış bu şişeler, özenle toplanıp akla gelebilecek en faydalı geri dönüşüm projesinde tekrar kullanıma sunuluyorlar. Kendinizi bir viski insanı mı, votkacı mı, yoksa tekilacı mı olarak tanımlarsınız? Üzerindeki abajurlar, galvaniz kaplı teller ile şekillenmiş ve PVC kaplanmış, ısı ve ışığa dayanıklı olarak üretilmişlerdir.
79,90 TL
Stokta yok


Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 39,95 TL
3 x 26,63 TL
4 x 19,98 TL
5 x 15,98 TL
6 x 13,32 TL
2 x 39,95 TL
3 x 26,63 TL
4 x 19,98 TL
5 x 15,98 TL
6 x 13,32 TL
2 x 39,95 TL
3 x 26,63 TL
4 x 19,98 TL
5 x 15,98 TL
6 x 13,32 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Her biri barlardaki misyonlarını tamamlamış bu şişeler, özenle toplanıp akla gelebilecek en faydalı geri dönüşüm projesinde tekrar kullanıma sunuluyorlar. Kendinizi bir viski insanı mı, votkacı mı, yoksa tekilacı mı olarak tanımlarsınız?

Üzerindeki abajurlar, galvaniz kaplı teller ile şekillenmiş ve PVC kaplanmış, ısı ve ışığa dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Şişelerin her biri özel teknoloji kullanan matkaplar ile delinmiş (kırılmadan ve çatlamadan) ve TSE standartlarında üretilmiş duyular ile birleştirilmişlerdir. Eğer gerçekten sıradışı bir aydınlatma arıyorsanız, o haldeİçki Lambası Jack Daniels Şişe Abajur tam size göre olabilir.

Ürün Ebatları

Derinlik 30
Boy 45
Genişlik 30
Kg 1

Teknik Bilgiler

Aşağıdaki okuyacağınız teknik özelliklerle ürünlerimizi en dayanıklı şekilde sizlere sunmak için üretiyoruz. Şişe dizayn abajurlar, tamamı el yapımıdır.

Tasarımlarımızda kullanılan şapkaların telleri galveniz kaplandıktan sonra boyama işlemine alınmaktadır. Statik boyama ile 200 C° fırınlama işleminden geçtikten sonra PCV kaplanmaya hazır hale gelmektedir.

Abajurda kullanılan PVC malzemesi ışığa ve ısıya dayanıklıdır. Kullanılan özel kalıplarla PVC malzemesi kesilmekte, ürünün daha uzun kullanılması için yapılan süreli hassas yapıştırma ve kenarlık süsü takılmasından sonra şapka yapım aşaması tamamlanmaktadır. PVC şapkalar nemli bezle silinmeye elverişlidir. PVC kaplaması haricinde, kumaş kaplamalı ve kurdeleli şapka çeşitleri toz alma yöntemiyle temizlenmelidir.

Şişe ürünlerimizin delinme işlemi elmas matkap ile yapılmaktadır. Su ile birlikte delme işlemi sırasında özenli ve hassas çalışmalar sonucunda cam şişeler delinmektedir.

Tesisat için kullanılan kablo, duy, anahtar ve fiş beş renkte üretilmektedir; Şeffaf, beyaz, siyah, gri ve bronz rengi. Kullanılan malzemeler TSE onaylı ürünlerdir. Tesisat yapım işlemi sonrasında ürünlerin kontrolleri yapılmakta ve etiketlenmektedir.

Ürünlerimizin size ulaştırılması için özel koliler tasarlanmıştır. Koli içine konulan ürünler zarar görmemesi için ayrıca balonlu naylon ile kaplanmaktadır. Gönderilen tüm kolilerimizde ürün kullanma kılavuzu bulunmaktadır.

 

İçki Lambası Jack Daniels Şişe Abajur
Yorumlar
Yorumlarınız