Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Aşk arttırıcı ilaç

İçinizde büyüttüğünüz duyguları daha da arttırması açısından yardımcı bir şeyler arıyorsanız Çok Seviyorum Aşk Drajeleri tam size göre. İçerisinde bulunan drajeler, Çok Seviyorum Aşk Drajelerini hediye ettiğiniz sevgilinizin eline geçtiğinde sevgilinizin gözlerindeki mutluluğun en büyük nedeni olacak.
24,90 TL
Stokta var

Bay İsmi:

Bayan İsmi:

Mesajınız:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
2 x 12,45 TL
3 x 8,30 TL
4 x 6,23 TL
5 x 4,98 TL
6 x 4,15 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Kim demiş aşkın ilacı olmaz diye? Çok Seviyorum Aşk Drajeleri ile çok sevdiğiniz kişiye olan duygularınız ifade edebilir, kalbinizdeki aşk ateşini daha da alevlendirebilirsiniz. Çok Seviyorum Aşk Drajeleri sevgilinize verebileceğiniz en özel ve orijinal hediyelerden bir olmaya aday.

 

Aşk öyle bir merettir ki bir kere gönlünüze aşk ateşi düştü mü artık gözünüz hiçbir şey görmez, kulağınızda sadece bir kişinin sesi olsun istersiniz, karnınızda sürekli kelebekler uçuşur ve beyniniz neredeyse tüm fonksiyonlarını kaybeder. Eğer siz de böyle bir aşka düştüyseniz hiçbir tabibin merhem olamayacağı bu hastalığa Çok Seviyorum Aşk Drajeleri ilaç olacaktır.


Çok Seviyorum Aşk Drajeleri kesinlikle ilaç değildir, ama o kadar sevgi doludur ki etkisi tüm ilaçlardan kat kat fazladır.


Üzerinde sevdiğiniz kişinin ve sizin isimlerinizin yer aldığı Çok Seviyorum Aşk Drajeleri prospektüsüne yazacağınız özel mesaj ile tamamen aşkınıza özel olarak hazırlanmaktadır. İçerisinde çikolata kaplı renkli badem drajeleri olan Çok Seviyorum Aşk Drajelerini isterseniz aşkınızın sembolü olarak kendinize, isterseniz de kanıtı olarak biricik aşkınıza alabileceğiniz çok özel bir hediyedir.

 

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

Yorumlar
Yorumlarınız