telefonla hediye siparişi

Bebek Hediye sepeti - Bebek Bezi Pastası

Kız Bebek İçin Bebek Bezinden PastaYeni doğum yapanlara özel bebek bezi pasta Orjinal bir doğum hediyesi arıyorsanız bu bebek bezinden pasta tam size göre Bu bebek bezi pastası bebek bekleyen veya yeni doğum yapan yakınlarınız için alternatif bir hediye seçeneği olacaktır
Stokta yok
98,99 TL

Vade Farksız
6 Taksit
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 49,50 TL
3 x 33,00 TL
4 x 24,75 TL
5 x 19,80 TL
6 x 16,50 TL
2 x 49,50 TL
3 x 33,00 TL
4 x 24,75 TL
5 x 19,80 TL
6 x 16,50 TL
2 x 49,50 TL
3 x 33,00 TL
4 x 24,75 TL
5 x 19,80 TL
6 x 16,50 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
İstanbul içi belirli bölgelerde KURYEYLE AYNI GÜN TESLİM butonu ile 14:00 a kadar vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içinde teslim ediyoruz. Kurye ile aynı gün teslim şeklinde satın almak için sepetinizde kuryeye uygun olan ürünlerden sadece 1 adet bulunması gerekmektedir.

Şuan saat 23:13, siparişiniz yarın gün içinde kurye ile teslim edilecektir.


Kız Bebek İçin Bebek Bezinden Pasta

Yeni doğum yapanlara özel bebek bezi pasta. Orjinal bir doğum hediyesi arıyorsanız bu bebek bezinden pasta tam size göre.

Bu bebek bezi pastası bebek bekleyen veya yeni doğum yapan yakınlarınız için alternatif bir hediye seçeneği olacaktır. Bu model erkek bebekler için mavi renkte hazırlandı ve 54 adet kaliteli yeni doğan bebeklere özel bez içeriyor.

Bildiğiniz gibi artık hastaneler, hasta odalarına çiçek almıyorlar. İşte bu noktada bez pastalar yeni doğum yapmış annelere hediye etmek için müthiş bir hediye seçeneği oluyor.

Bez pastalarımızı genellikle bir bebeğin ihtiyacı olan emzik, emzik tutacı, mini alıştırma bardağı, silikon diş halkası ve bebek banyo termometresi, erkek modelinde 2 adet küçük araba, kız modelinde oyuncak tavşan ve pembe saç tokası gibi ürünlerle zenginleştiriyoruz.

Özenle hazırladığımız dekoratif bez pastalarımızla, hastane odasının sıkıcı havasını da neşelendirebilir. Yeni anneye en güzel ve en faydalı doğum hediyesini siz verebilirsiniz.

Pasta 3 kat huggies marka bebek bezinden yapılmaktadır ancak istendiği taktirde farklı marka bebek bezleri de kullanılabilir. Bebek bezi pastası jelatine sarılıpp kurdelelerle, incilerle süslenerek ve bebeğin cinsiyetine göre figürler ekleyip hediye paketi halinde gönderilmektedir.

Süslemeler anti alerjik ve bebek sağlığına uygun olup kullanıma uygun olması için günlük olarak hazırlanmaktadır.Üzerinde kullanılan süslemeler değişiklik gösterebilir. Fakat güzelliği asla değişmez.

Bebek Hediye sepeti - Bebek Bezi Pastası

Bebek Hediye sepeti - Bebek Bezi Pastası

Yorumlar
Yorumlarınız