Anneye Mektup

Annenize bir mektup yazıp onu gururlandırmak onurlandırmak sizin elinizde İster aşağıdaki metni uygulayalım istersenizde size ayrılan ürün yazısı kısmına istediğinizi yazıyı yazın sertifika yazınızı oluşturalım “Anneciğim, Bazı cümlelerim klişe olacak belki, çok bilindik, çok aşındırılmış olacak ama sana yazıldıklarında, sana söylendiklerinde benim için bambaşka anlamlar kazanıyor bütün hepsi, inan bana
19,90 TL
Stokta var

Ürün Yazısı:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 9,95 TL
3 x 6,63 TL
4 x 4,98 TL
5 x 3,98 TL
6 x 3,32 TL
2 x 9,95 TL
3 x 6,63 TL
4 x 4,98 TL
5 x 3,98 TL
6 x 3,32 TL
2 x 9,95 TL
3 x 6,63 TL
4 x 4,98 TL
5 x 3,98 TL
6 x 3,32 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları


Annenize bir mektup yazıp onu gururlandırmak onurlandırmak sizin elinizde..

İster aşağıdaki metni uygulayalım istersenizde size ayrılan ürün yazısı kısmına istediğinizi yazıyı yazın sertifika yazınızı oluşturalım.

“Anneciğim, Bazı cümlelerim klişe olacak belki, çok bilindik, çok aşındırılmış olacak ama sana yazıldıklarında, sana söylendiklerinde benim için bambaşka anlamlar kazanıyor bütün hepsi, inan bana.
Geceleri kontrol edip üstümü örttün, öptün yanaklarımdan ben fark etmesem de. İşler yolunda gitmediğinde ömrüm boyunca kimsede bulamayacağım teselli için sana koştum hep, sen de tam da anne gibi, can gibi sarıp sarmaladın beni. Yol ayrımlarımda bazen anlamasan da çoğu kez destekledin verdiğim kararı. 'insanların ne dediğine kulak tıka' dedin, 'sen benim her şeyimsin, sen birçok şeyden daha önemlisin benim için' dedin. Hep rahat ettirmeye çalıştın beni ben çoğu zaman bir şeylerden şikayet etsem de. Bir şikayetim bitti, öbürü başladı çoğu kez. Annelik sabrı bu olmalıydı, gerçek sabrın tanımı bu olmalıydı işte. Anne kelimesini her zaman çok sevdim, bol bol kullandım. Anne diyebileceğin biri olması, seni canından çok sevmesi, gözünden sakınması... Anne, benim için bunların hepsi ve daha fazlasıydı. Teşekkürlerin en fazlası, en samimisi sana gelsin, bana insan olmayı öğrettiğin ve hala da öğretmeye devam ettiğin için. Umarım senin istediğin gibi bir evlat olurum ve seni üzmem.Seni çok seviyorum, annelerin en biriciği...”

Yorumlar
Yorumlarınız