Aileye Özel Ahşap Ev Anahtarlık

Ailelere özel ev anahtarlık

Çekirdek ailenize özel olarak tasarlanacak Aileye Özel Ahşap Ev Anahtarlık, yuvanıza mutluluk ve şıklık getirecek. Bir kadın bir erkek figürünün bir evin çatısı altında toplandığı anahtarlık isminize özel tasarlanıyor.
29,90 TL
Stokta var

Başlık:

Erkek İsmi:

Bayan İsmi:

Büyük-Küçük harf, boşluk ve olası yazım hatalarını kontrol ve kabul ettim.
Adet
1
Bu ürüne ait taksit seçenekleri
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
2 x 14,95 TL
3 x 9,97 TL
4 x 7,48 TL
5 x 5,98 TL
6 x 4,98 TL
Taksit sayınızı Adım 4'teki Ödeme sayfasından kendiniz dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.
Güvenli Alışveriş
9 aya varan taksit seçenekleri ile
75 TL ve üzerinde kargo ücretsiz
Kapıda Ödeme Seçeneği

Ürün Detayları

Sevgilinizle pembe panjurlu, balkonunda renkli çiçekler yetiştireceğiniz mutlu bir yuvanın hayalini kuruyordunuz. Sonunda hayal ettiğiniz evi buldunuz ve yuvanızı kurmaya karar verdiniz. Birlikte mutlu bir hayat süreceğiniz bu evin kapısını açacağınız anahtarlar size özel anahtarlıklarla süslenmeli diye düşündük Aileye Özel Ahşap Ev Anahtarlık ürününü tasarladık. Mutluluk timsali yuvanızın kapısını açarken kullanacağınız anahtarlarınız size özel tasarlanan anahtarlıklarda takılı olacak ve size mutluluk ve huzur getirecek. Evinizin kapısını her zaman güler yüzle açmanızı sağlayacak olan anahtarlıklar birlikte kullanacaksınız.
Şirin mi şirin minik bir evin tasvir edildiği anahtarlık üzerinde bir kadın bir erkek figürü anahtarlık bulunuyor. Tamamen ahşaptan yapılmış olan anahtarlık kalp figürleri, soy isminiz ve isimlerinizle anlam kazanıyor. Kapınızın girişine asarak evden çıkarken anahtarınızı unutmamanızı garanti altına alabileceğiniz Aileye Özel Ahşap Ev Anahtarlık, 15x15 cm boyutlarında olup isimler üzerine lazer işleme yöntemi ile yazılmaktadır. Ayrıca anahtarlıklar yerinden çıkıp tekrar takılabilmektedir.
 Yorumlar
Yorumlarınız