Doğum Günü Hediyesi

Fiyat

Özel Günler

Uzun zamandır aradığınız doğum günü hediyeleri ve ilginç doğum günü hediyesi seçenekleri burada! Sevdiklerinize hediye edeceğiniz bu doğum günü hediyesi seçenekleri ile herkesin hediye anlayışını değiştireceksiniz.
İlginç Doğum Günü Hediyesi
Sıradan doğum günü hediyelerini tercih etmek istemiyor, ilginç doğum günü hediyesi arıyorsanız birbirinden ilginç ve farklı doğum günü hediyeleri ile karşınızdayız! En ilginç hediyeler ile tüm aradıklarınızı burada bulabilecek, sevdiklerinizi şaşırtacaksınız.

Her Kesime Uygun Doğum Günü Hediyeleri »

Özel günler içinde herkesi ilgilendiren, cinsiyet ya da diğer ayrımların olmadığı en önemli gün doğum günleridir. Tüm dünyada da bu böyledir ve herkes kendine has şekilde doğum günlerini kutlar.

Özel günler içinde herkesi ilgilendiren, cinsiyet ya da diğer ayrımların olmadığı en önemli gün doğum günleridir. Tüm dünyada da bu böyledir ve herkes kendine has şekilde doğum günlerini kutlar.
Doğum günü deyince de aklımıza hemen doğum günü hediyeleri gelir tabi. Hediyesiz bir doğum günü, yarım doğum günüdür, buruk doğum günüdür, bir yanı eksik kalmış doğum günüdür. Hiç kimse sevdiği insanın doğum gününü buruk ve üzgün geçirmesini istemez nitekim. O halde neden ufak bir doğum günü hediyesi araştırması yapmıyoruz? Sevdiklerimize en uygun olacak doğum günü hediyesi arayışı içine girmiyoruz? Onları bu özel günde çok daha mutlu etmeye çalışmıyor ya da sevinçlerine ortak olmuyoruz? Eminiz bunların hepsini çoğumuz yapıyor zaten. Ancak azıcık daha özen göstererek hediye konusunda bir uzman olabilir, hiçbir sıkıntı yaşamadan hediyemizi seçebiliriz.
Doğum günü hediyesi seçerken elbette ki doğum günü olan sevdiğimizin bazı özelliklerini ön planda tutmak gerek. Cinsiyeti, yaşı, mesleği, hayatımızda nasıl bir yere sahip olduğu, yakınlık derecesi gibi faktörler önemlidir. İlk olarak bayana hediye alternatiflerini inceleyebiliriz ve bayanlara ne hediye alınması konusunun üzerinde duralım..
Hemen hemen kadınların çoğu takıları sever. Onlara doğum günü hediyesi olarak vereceğimiz hediye de bir takı aksesuarı olabilir. Altın ya da gümüşten oluşan kişiye özel yüzük, isme özel bileklik, kalpli yüzük ya da kolye, küpe gibi takı aksesuarları kadınların hoşuna gidecek doğum günü hediyelerindendir. Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren kadınlar için ise makyaj malzemelerinden oluşan hediyeleri değerlendirebilirsiniz. Mesela kişiye özel makyaj aynası ya da isme öze makyaj aynası iyi bir seçenek olabilir.
Ev hanımları bayanlara ise daha çok ev aksesuarları düşünülebilir. Fotoğraflı ve isme özel fotoğraf çerçevesi, doğum günü takvimi, kişiye özel fotoğraflı plaket, HDF çerçeve gibi dekoratif ürünler de ev hanımlarının seveceği doğum günü hediyelerinden. Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için de mutfak malzemelerini kullanabilirsiniz.
Tabi söz konusu sevgiliniz ise daha farklı hediyelere yönelmeniz gerek. Sevgilinizin ihtiyacından ziyade, aşkınızı anlatacak romantik hediyeler son derece uygun olacaktır. Kalp çikolatalar, kupa bardaklar, romantik hediye sepetleri, sevgiliye özel sertifikalar da sevgilinize unutulmaz bir doğum günü hediyesi vermek için yeterli olacaktır.
Erkeklere doğum günü hediyesi arayışında iseniz onların ilgi alanlarına yönelmeniz gerekir. Özellikle deri tarzı hediyeler erkeklerin ilgisini çekecektir. Kişiye özel deri cüzdan, kişiye özel deri kemer, kişiye özel anahtarlık gibi hediye alternatifleri de erkeklere hitap edecektir. Tuttuğu takıma göre de taraftar ürünleri de bir erkek için önemli ve sevindiricidir.
Giyimine önem veren erkekler için kişiye özel kol düğmesi, kişiye özel gömlek ve tişörtleri de hediye alternatifleriniz arasında tutabilirsiniz. Çay seven erkeklere kişiye özel çay fincanı ve çay bardağı, sigara kullanan erkeklere kişiye özel çakmaklar hediye edebilirsiniz. mesleğine göre de kişiye özel kalem ve USB setleri, kişiye özel defter ya da masaüstü isimlik hediyeleri de kesinlikle gözardı edilmemeli.
Çocuklar için ise daha renkli ve ilgi çekici doğum günü hediyelerine yönelmeli. Çocuklar, doğum günlerine yetişkinlere oranla çok daha fazla önem verir, üzüntüleri de sevinçleri de aynı oranda olur. Hem eğitici hem öğretici deney setleri, sevdiği çizgi film kahramanlarının kostümü, peluş oyuncak, uzaktan kumandalı arabalar ve oyuncak bebekler de çocuklar için harika bir doğum günü hediyesi olacaktır.
Doğum günlerinde hediye seçerken bu hususlara dikkat ettiğiniz takdirde işiniz çok daha kolay olacak, zamanınızı da fazla harcamamış olacaksınız. Sevdikleriniz için en uygun doğum günü hediyeleri için bizi takipte kalın!Sıralama: çok satan | fiyat | en yeni
(855 ürün) Sayfa: « » 1 2 3 4 5  ... 
Sayfa: önceki sonraki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... 


ups