Kurumsal Bayilik Uygulaması

HediyeDenizi.com bayiliği ile e-ticarette bir adım önde olabilir, varsa fiziki mağazanızda hiç görülmemiş ürünlerin satışını yapabilirsiniz. HediyeDenizi.com bayisi olmak e-ticaret sitelerinin içeriğini zenginleştirir, dolayısıyla ziyaretçi trafiği ve satışı direk etkiler. Fiziki mağaza sahipleri için ise HediyeDenizi.com bayisi olmak hiç görülmemiş kişiye özel hediyelerin satışı ile yeni müşteriler demektir.

HediyeDenizi.com bayileri ürün bilgilerini ister manuel seçerek sitelerine giriş yapar, ister otomatik olarak XML, EXCEL, WebServis gibi yöntemlerle elde edip güncelleyebilirler. Fiziki mağaza sahipleri ise ürünleri sergilemek isterlerse kendilerine özel yaptırmaları gerekmektedir.

HediyeDenizi.com bayileri HediyeDenizi.com ürün paylaşımı, XML veri transferleri, teknik destek ve diğer tüm masraflar için bayilerinden bir defaya mahsus olarak 100 usd sembolik üyelik ücreti talep etmektedir. Sonraki süreçte ise herhangi bir yenileme masrafı bulunmamaktadır.

HediyeDenizi.com bayisi olduğunuz andan itibaren bu linkteki http://www.hediyedenizi.com/BayiUrunler.php?i=30 ürünleri bayi özel fiyatınızla ( %30 iskontolu olarak ) satın alabilir, satın aldığınız ürünleri anlaşmalı fiyatlarımızla kargo - gün içi kurye - express kurye seçenekleri ile teslim edilmesini talep edebilir veya ofisimizden maliyetsiz olarak kendiniz teslim alabilirsiniz. Ödemelerinizi ise kredi kartı - havale veya paypal yöntemi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bayiler özel indirim ve kampanyalardan yararlanamazlar. HediyeDenizi.com ' dan bayi özel fiyatı ile yaptığınız alışverişler ücretsiz hediye paketi ve hediye notu ile Türkiye içinde dilediğiniz adrese gönderilir. HediyeDenizi.com ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için her dönemde sizinle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.

Başlamak için kurumsal@hediyedenizi.com adresine bayilik talebinizi içeren bir yazı ile web sitesi adresinizi, firma bilgilerinizi, HediyeDenizi.com a üye olduğunuz e-mail adresinizi ve veri indirmek istediğiniz ip numaranızı bize bildirmeniz yeterlidir. 100 usd karşılığı TL ödemelerinizi ise banka hesaplarımıza yapabilirsiniz.